Informacje jak dodać wpis:1.


2.


3.

Przed dodaniem strony przeczytaj Regulamin, wysłanie zgłoszenia oznacza jego akceptację.
Wpis do katalogu można dodać na trzy sposoby:
Wybierz kategorię a następnie podkategorię najbardziej pasującą do Twojej strony, na dole znajduje się miejsce na dodanie nowej strony, wpisz adres Twojej strony i kliknij w "Wyślij". Zostaniesz przeniesiony do formularza dodawania nowej strony,
Kliknij link "Dodaj stronę" znajdujący się na górze i wpisz adres, zostaniesz przeniesiony do formularza dodawania nowej strony,
Zarejestruj się i zaloguj do panelu użytkownika i dodaj wpis jako zalogowany.
*Pamiętaj że dodając wpis jako zalogowany użytkownik będziesz miał w przyszłości możliwość jego edycji!

Kilka wskazówek odnośnie dodawania strony:
Zgłaszaj tylko wartościowe strony, zarówo pod względem graficznym i merytorycznym. Strony które nie są stworzone z myślą o użytkowniku (MFA, zalepczowe) lub odstraszają swoim wyglądem nie powinny być w ogóle zgłaszane. Ponadto o niskiej wartości strony świadczą: uboga treść stron tematycznych, brak podstawowych danych (oferta, dane teleadresowe) stron firmowych, używanie niecałkowicie spolszczonych szablonów CMS.
Najczęstrzą przyczyną odrzucania zgłoszeń jest opis. Do najczęstrzych błędów należą: powielony opis, ortografia, stylistyka, brak odstępów po znakach interpunkcyjnych. Katalog ParkAktywny.pl wymaga unikalnych opisów, nie znaczy to jednak że nie można używać tzw. mieszaczy synonimów. Należy jednak przy tym zwrócić szczególną uwagę czy opis nie zawiera błędów, jest logicznie i jasno napisany oraz czy jest napewno unikatowy.

Na koniec pragniemy zauważyc, iż z każdym kolejnym wpisem katalog rośnie w siłę, nie mamy więc żadnego celu w tym aby odrzucać porządne strony z dobrym opisem.